Ogłoszenia


FIRMA

Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe „Zeliaś” jest spółką jawną. Główna siedziba firmy wraz z bazą transportową znajduje się w Tarnowie. Ponadto od 1999 roku posiadamy filię firmy w Warszawie gdzie od początku lat dziewięćdziesiątych prowadzimy liczne inwestycje.

Firma została założona w roku 1963 przez Ryszarda Zeliaś, co zapoczątkowało nieustanne funkcjonowanie firmy do dnia dzisiejszego.  Już niemal od początku synowie aktywnie uczestniczyli w rozwoju rodzinnego przedsiębiorstwa, co zaowocowało przejęciem Firmy w 1981 roku przez jednego z nich – Leszka.

Brat Leszka – Zbigniew  rozpoczął działalność gospodarczą, zakładając w 1983 roku swój własny Zakład, a w 1988 roku dołączył trzeci z braci - Sylwester.  Od tej pory  dwaj bracia równolegle kontynuują tradycję rodzinną.

W roku 1998 Zakład Remontowo-Budowlany prowadzony przez Leszka Zeliaś, oraz Zakład Remontowo-Budowlany Sylwester Zeliaś połączyły swoje siły, stając się mocną podstawą utworzonej w ten sposób Firmy. Od tej pory funkcjonowało na rynku jedno dobrze zorganizowane Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe „Zeliaś” S.C., które z dniem 04.01.2002 r.  przekształciło się w Spółkę Jawną, następnie do Spółki dołączył trzeci z braci Zbigniew.

Konsolidacja trzech niezależnie funkcjonujących firm znacznie zwiększyła potencjał Przedsiębiorstwa, umożliwiając realizację dużych inwestycji na terenie całego kraju.


Nagrody Nasza Firma została uhonorowana wieloma nagrodami, co stanowi dla nas powód do dumy i motywację do dalszego rozwoju.

Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: redruk.pl